0252 212 22 62

[email protected]

Orhaniye Mh. 157. Sk. No:34

Mentese / MUĞLA

Üye Girişi

Üye Bilgi Ekranı

S.S. Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinde Başkan Ayhan Çay güven tazeledi. Muğla Barosu toplantı salonunda gerçekleşen genel kurula CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Emin Madran, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, MUTSO Başkanı Mustafa Ercan ve S.S. Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin 340 ortağı katıldı.
Divan Başkanlığını Dursun Ceylan’ın yaptığı genel kurulda S.S. Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ayhan Çay, ” 2016 yılı Nisan ayından buyana, hayalini kurduğumuz yeni sanayi sitemizde artık sona çok yakınız. Öncelikle Olağan Genel Kurulumuza katılım gösteren Devlet Büyüklerimize ve değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. Yeni Sanayi sitemizi kuracağımız yer ile ilgili 1/25000 ölçekli harita, 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı kesinleşti ve yürürlüğe girdi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yetkilileri ile üç kez Ankara’da, bir kez de Kooperatifimizin ofisinde toplantı yaparak, imza altına alınacak Protokol ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Toplu Konut İdaresince tarafımıza gönderilen
Protokol üzerinde, Küçük Sanayici esnaf arkadaşlarımızı korumak ve kollamak amaçlı bazı maddeler üzerinde revizyona gidilmesini istedik. Bu nedenle bazı düzeltmeler yaparak Protokolü Toplu Konut İdaresi Başkanlığına sunduk, sonuç bekliyoruz. Muğla ilinin en önemli projesi konumunda olan Sanayi Sitemiz ile ilgili bize her zaman destek olan Muğla ilinin seçilmiş ve atanmış tüm bürokratlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi
Genel Kurul’da aylık 300 TL olan aidatların 400 TL’ye çıkarılması, TOKİ ile imzalanacak protokol sonrasında talep toplama yetkisi oy birliğiyle Yönetim Kuruluna verildi.
Genel Kurula katılan 340 ortağın oyuyla Başkan Ayhan Çay, Yönetim Kurulu üyeleri Selim Avcı ve Süleyman Küçem, 4 yıl daha göreve yeniden seçildi.