0252 212 22 62

[email protected]

Orhaniye Mh. 157. Sk. No:34

Mentese / MUĞLA

Üye Girişi

Üye Bilgi Ekranı

S.S. Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesinin seçimli olağan genel kurulunda mevcut Başkan Ayhan Çay ve yönetimi güven tazeledi. 

880 ortaklı S.S. Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesinin 2021 yılı olağan genel kurulu MUTSO salonunda gerçekleşti. S.S. Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay’ın selamlama konuşmasının ardından, divan heyeti Dursun Ceylan’ın başkanlığında oluştu. Genel kurulda S.S.Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesinin Teknik Koordinatörü Hakan Kacar, Akkaya Mahallesine yapılacak Sanayi sitesi ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. 

Genel Kurula katılan üyeler yeni dönemde ödeyecekleri aidat ve TOKİ İnşaat Katılım bedelini yeniden belirledi.

TEK LİSTE İLE SEÇİME GİDİLDİ

Yaklaşık dört saat süren genel kurulda mevcut Başkan Ayhan Çay’ın önerdiği yönetim kurulu listesi oy birliğiyle seçildi. 4 yıl süreyle Ayhan Çay, Selim Avcı ve Süleyman Küçem yönetim kurulu, Öner Uslu ve Mithat Aydın’da Denetleme Kurulu üyesi olarak görev yapacağı öğrenildi.

ÇAY, “TEŞEKKÜRLER”

S.S. Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay, “ Muğla’nın en önemli projesini hayata geçirmek için ekip olarak çok çalışıyoruz. Projemize destek olan tüm seçilmiş ve atanmış bürokratlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.