0252 212 22 62

[email protected]

Orhaniye Mh. 157. Sk. No:34

Mentese / MUĞLA

Üye Girişi

Üye Bilgi Ekranı

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulla 4 yıl daha S.S Muğla Ata Sanayi Sitesi Yönetim Kuruluna seçilen Başkan Ayhan Çay, Başkan Yardımcısı Selim Avcı ve Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Küçem, TBMM giderek Muğla Milletvekillerini ziyaret ettiler.
7 Muğla Milletvekiline Genel Başkanları ile birlikte yan yana fotoğraflarının yer aldığı özel tabloları hediye eden S.S. Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi, İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergün, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ve Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan’la görüştüler. Diğer Muğla Milletvekillerinin Meclis dışında olması nedeniyle tabloları danışmanlarına teslim edildi.
Ziyaretler esnasında Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Metin Ergün ve Süleyman Girgin getirilen hediyeyi çok beğendiklerini, odalarının en güzel yerine bu tabloyu asacaklarını söyleyerek, ” Sanayi esnafının şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Ankara’da gözü kulağı olacağız. Yapılacak yeni Sanayi sitesi ile ilgili çalışmaları yakından takip ediyoruz” dediler.
TOKİ Başkanıyla görüşüldü
S.S.Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu, Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan’la beraber, Akkaya-Gülağzı mevkiine yapılacak yeni sanayi sitesi ile ilgili TOKİ Başkanı Ömer Bulut’la görüştü. Yapılacak Yeni Sanayi sitesi ile ilgili şimdiye kadar yaşanan gelişmelerin yeniden ele alındığı toplantı yaklaşık 45 dakika sürdü. Toplantı sonunda, yapılacak protokolün önümüzdeki günlerde TOKİ yetkililerince Muğla’ya yeniden gönderileceği açıklandı. S.S Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay, ” Sanayi esnafımızın menfaatleri doğrultusunda bir protokol hazırlatıyoruz. Daha önce TOKİ’den bize bir protokol geldi, ancak kooperatifimizin kanaat önderleriyle görüşerek protokol maddelerinin bazıları üzerinde değişiklikler yaptık. Şimdi de yaptığımız o değişiklikleri anlatmak için TOKİ Başkanımızla görüştük. Her zaman yanımızda olan Ak Parti Muğla Milletvekilimiz Yelda Erol Gökcan’a verdiği destekten dolayı sanayi esnafım adına teşekkür ediyorum” dedi.