0252 212 22 62

[email protected]

Orhaniye Mh. 157. Sk. No:34

Mentese / MUĞLA

Üye Girişi

Üye Bilgi Ekranı

SANAYİ SİTESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Muğla’nın Menteşe ilçesi Akkaya Mahallesi sınırları içinde yapılacak S.S Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi projesinde ilk etap çalışmaları başladı.

TOKİ tarafından geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleşen ve yer teslimi yapılan alanda yüklenici firma, sanayi sitesi alanında, yüzey temizliği, şantiye kurulumu ve imar yollarının düzenlendiğini belirten S.S Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay, “ Hayalimiz gerçekleşiyor” dedi.

HEYET, TOKİ BAŞKANIYLA GÖRÜŞTÜ

Ak Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete, S.S Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay, Teknik Danışman Hakan Kacar ve Mimar Servet Gümüş’ten oluşan heyet, önceki gün TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile Ankara’da bir araya geldi. Görüşme de 1.etap çalışmalarının teknik ve mali konuları, daha sonra gerçekleşecek etapların ihale süreciyle ilgili planlama detaylarının konuşulduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay, “ 6 Şubat’ta yaşadığımız deprem tabi ki ülkemizi derinden yaraladı. Deprem sonrası TOKİ, tüm gücünü bu bölgelere yoğunlaştırmış olmasına rağmen bizim projemizde herhangi bir gecikme söz konusu olmadı. Bu nedenle başından bu yana bize destek olan seçilmiş ve atanmış yetkililerimize teşekkür ediyorum”