0252 212 22 62

[email protected]

Orhaniye Mh. 157. Sk. No:34

Mentese / MUĞLA

Üye Girişi

Üye Bilgi Ekranı

Menteşe’nin Akkaya Mahallesine yapılacak Muğla Ata Küçük Sanayi sitesi ile ilgili 1.etap zemin etüd sözleşmesi, S.S Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi yönetimiyle, Mercan Jeoloji Mühendislik firması arasında bugün imzalandı.
S.S. Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi ile TOKİ arasında imzalanan protokolün ardından, Akkaya Mahallesinde saha çalışmaları başladı. Sanayi sitesinin yapılacağı Akkaya Mahallesine imar yolları açılırken, Jeolojik zemin etüd çalışması içinde ihale yapıldı. Yapılan ihale sonrası S.S Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay ile ve Mercan Jeoloji Mühendislik firması sahibi Merve Başak Çağıl arasında 1.etap zemin etüd sözleşmesi bugün imzalandı.
S.S Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay, “ Küçük Sanayi sitemizle ilgili bildiğiniz üzere TOKİ ile protokol imzalayıp, talep toplamaya başlamıştık. Yaklaşık 15 günden bu yana da sahada imar yollarının açılması için ekibimiz çalışmakta. Sanayi sitemizle ilgili 1.etap zemin etüd sözleşmemizin ihalesini gerçekleştirdik. İhaleye giren firmalar arasında en uygun fiyatı Mercan Jeoloji Mühendislik firması verdi. Firma 15 Şubat 2022 tarihinde zemin etüd çalışmalarına başlayacak ve 1.etap etüd çalışmalarını 120 gün içinde tamamlayacak. Muğlamıza hayırlı olsun”dedi.